Město vynechalo naši ulici při plynofikaci, nechce postavit vodovod, městský pozemek smí používat pouze sousedi. Malé město v Jih. kraji před několika lety plynofikovalo většinu města, ale na naši ulici "zapomněli". Důsledek je, že moji staří rodiče musí topit uhlím a tímto znečišťují okolí. Při dotazu na obec, proč to neudělali i zde nemají odpověď a prý si to máme zaplatit sami.
Takže dotaz 1. Jak donutit město, aby plynofikovali i naši ulici?
2. Pole před mým domem město nechává zastavět, ale nechce stavět nový vodovod. Je tu pouze starý vodovod z roku 1961 a ten je veden pod mým pozemkem (zahradou). Budoucí sousedi se dožadují přípojky na vodovod na mém pozemku a vyžadují ode mě univerzální svolení ke stavbě na mém pozemku. To dát nechci, žádám je, aby město postavilo nový vodovod na městském pozemku kolem silnice. Město vodovod stavět nechce. Otázka 2: Jak donutit město, aby postavilo v ulici nový vodovod, když zde chce stavět?
3. V katastru nemovitostí je na naší ulici chybně zakreslena šířka silnice. Je tam uvedena šířka z nejširší části silnice, která je ale o 50 metrů dále. Před mým domem chybí cca metr asfaltu a tím je ulice velmi zúžena. Jak donutit katastr nemovitostí, aby zapsali správnou - menší - šířku silnice?
4. Před mým domem za silnicí je pás městského pozemku v šířce cca 5 metrů. Tento pás využívají pouze sousedi, kteří za ním staví dům, využívají ho k parkování osobních vozidel. Pokud tam zaparkuji já, sousedi mi nadávají ať vypadnu, že je to jejich. Podle katastru je to ale města. Když se obrátím na město, tak mi město oznámí, že pozemek je zelená plocha a parkovat tam nesmím a pokud budu, osází pozemek balvany. Otázka: jak mohou městský pozemek věnovat k parkování pouze sousedům - svým kamarádům a mě vyhrožovat? Pokud to sousedi využívají k parkování, proč já nesmím? Děkuji. Alběta.
Komentáře vytvořeny pomocí CComment